İçerik

Aqua, Hypericum Perforatum Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Helichrysum Italicum Extract, Zinc Oxide, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Panthenol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Lavandula Angustifolia Oil, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, PEG-40 Castor Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Ethylhexylglycerin, Potassium Phosphate, BHA, Citric Acid.

Bilgi

Enfekte olmamış yara ve yanıklarında, pişiklerde ve güneş yanığı gibi cildin onarılması ve yenilenmesi istenen durumlarda tedaviye yardımcı olarak kullanılır.
Plantol krem özel olarak seçilen beş farklı bitkiden elde edilen aromatik yağların eşsiz bir karışımıdır. Ürün içeriği yaklaşık %30 oranında bu bitki ekstrelerinden oluşmuştur. PLANTOL krem, bu bitkisel aktif ekstreler sayesinde hasarlı cilt dokusunda onarıcı etkinlik gösterir. Cildi besleyicidir. Cildi nemlendirir ve cilt altı bağ dokusunun yenilenmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli

Problemli cilt üzerine günde 3-4 defa sürülerek kullanılır.

Uyarılar

Gözle temasını önleyiniz, teması halinde bol su ile durulayınız. Beklenmeyen bir durumda doktorunuza başvurunuz. Alerji testi için bileğinizin iç kısmında test ediniz. Haricen kullanılır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve direkt güneş ışığından uzak tutunuz, serin yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.

Ambalaj Şekli

30gr krem tüpü.

Satış Fiyatı

30 TL